Товари не додано

Smile серветки Sterill Bio 50шт (дезiнфекцiйнi)

Артикул: 4823071644753
63 грн
60 грн
 
Товар є в наявності

Доставка:

Служби доставки по Україні

Самовивіз з магазину

Оплата:

Оплата при отриманні

Готівкою в магазині

Опис товару

Вологі серветки дезинфікуючі Smile (Смайл) Sterill Bio призначені для гігієнічної дезінфекції шкіри рук в побуті.

Оптимальні для використання в закладах і установах охорони здоров'я, аптечних закладах, лабораторіях різних підпорядкувань, на підприємствах харчопереробної промисловості, в установах ресторанного господарства і торгівлі, на об'єктах комунально-побутового призначення, підприємствах фармацевтичної, хімічної, біотехнологічної, мікробіологічної промисловості, в спортивно-оздоровчих установах , установах сфери відпочинку та розваг, закладах та установах соціального захисту, військових частинах, установах зв'язку та банківських установах, навчально-виховних і навчальних закладах, транспорті (залізничному, автомобільному, метрополітенах).

Можуть використовуватися для антисептичної обробки шкіри ніг (стопи) з метою профілактики грибкових захворювань; для очищення та дезінфекції всіх видів поверхонь (ключі від дверей, кермо автомобіля, пульт від телевізора, телефон, смартфон і т.д.).

Просочуючих розчин на основі спирту знищує віруси грипу, ВІЛ, коронавірусів людини, в тому числі SARS-CoV-2, який викликає COVID-19, епідіемічного паротиту, вірусних гепатитів А, І, С, D, норо-, аденовірусів, ротавірусних гастроентеритів, ЕСНО, Коксакі та інших. А також бактерій і грибів: E.coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candida albcans.

Екстракт алоепомогает шкірі рук залишатися м'якою і свіжою.

Бактерицидні та фунгіцидні властивості підтверджені в ДУ "Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України". Віруліцидні властивості - в ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних захворювань ім Л.В.Громашевського НАМН України".

Характеристики

Кількість в упаковці: 50 шт.

Розмір серветки: 18,5х13,5 см

Матеріал: неткане полотно

Smile серветки Sterill Bio 50шт (дезiнфекцiйнi) - Відгуки та коментарі:
Поки немає відгуків про цей товар. Будьте першим, залиште відгук.
Ім'я *
E-mail *
Коментар *

Оцінка для продукту
Повідомити про відповіді
Договір публічної оферти

liqpay

Умови повернення товару
Мережа дитячих магазинів - "ПУЗЯ"!

Ти щаслива, бо ти - МАМА!

Розробка та супровід сайту "Webhit"